Dom ROUND-ialny

PROSTY dom – przyjazne osiedle.

Prosty dom to idealny dom dla czteroosobowej rodziny, z dwójką dzieci. Najlepiej sprawdza się jako niezależny dom jednorodzinny oraz dom „bliźniak” połączony z sąsiadem ścianą garażową. Rzut na planie łuku daje nieograniczone możliwości kształtowania zespołu domów w złożone układy urbanistyczne – zielone osiedla domków jednorodzinnych.

Powierzchnia domu to ok 250m2, z czego parter z garażem zajmuje 140m2. Prywatne patio stanowi wydzielony ogród, który jest doskonałym miejscem na rodzinne pikniki i przyjęcia dla gości.

Parter prócz obszernego salonu z kominkiem otwartym na patio, oferuje dodatkowy pokój gościnny oraz gabinet do pracy. Otwarta, reprezentacyjna klatka schodowa prowadzi domowników i gości na piętro. Wyżej znajduje się część nocna z trzema sypialniami, w tym jedna z prywatną łazienką. Każdy pokój ma swój niezależny taras dostępny bezpośrednio z sypialni.

Obecnie PROSTY dom czeka na swoje miejsce – swoich domowników. W przypadku zainteresowania, architekci pomagają w przystosowaniu projektu do określonej działki oraz indywidualnych potrzeb. Cierpliwie i wyczerpująco odpowiadają też na wszelkie pytania.

PROSTY dom został doceniony w konkursie architektonicznym i dostał nominację do nagrody Zawód Architekt Edycja 2013. Idea domu jest autorskim projektem i efektem poszukiwań otwartej formy budynku mieszkalnego. Podstawowym założeniem jest jego mobilność i  możliwość łączenia w większe i mniejsze zespoły oraz maksymalne wykorzystanie działki.

Data:
Kategoria: